KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10851062
nr 1085 1062
Akvarell
Edvin Bergström, vy från Söder, signerad, 1929, 25x35
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2017
kl 19:29:26
12/1 07:25:23
23 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm